Войти
Регистрация

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 676

Дизельні генератори - особливості

Среда, 17 февраля 2016 15:46

Дизельний генератор - це силова установка, що працює на дизельному паливі. Ця стаціонарна або пересувна електростанція має великий діапазоном потужності, що дозволяє без проблем забезпечувати електрикою не тільки приватні будинки, а й промислові об'єкти.

Дизельні генератори ідеально підходять як для постійного енергозабезпечення, так і для аварійного підключення.

Дизельні генератори бувають двох видів: стаціонарні та мобільні. Стаціонарні генератори використовуються для енергозабезпечення великих об'єктів: будмайданчиків, підприємств, торгових комплексів і т. Д. Більш потужні генератори встановлюються в місцях газових і нафтових родовищ, на великих підприємствах промисловості. Cтаціонарні генератори можуть цілодобово працювати без обслуговування.
Мобільні генератори мають невеликі розміри і потужність. Їх призначення - енергозабезпечення приватних будинків, дач. Завдяки компактним габаритам, генератори зручно перевозити. У деяких моделей генераторів є колеса. У разі аварії, незважаючи на невеликі розміри, агрегат здатний протягом 4-8 год. постачати електрику.дизельний генератор

Плюси дизельних генераторів:
- Економічність і автономність;
- Велика потужність;
- Зносостійкість і функціональність;
- Здатність безперервно працювати.

Незважаючи на безліч переваг, у дизельних генераторів є і недоліки: значна вага і високий рівень шуму (в порівнянні з бензиновими агрегатами).

Деякі моделі генераторів обладнані автоматичною системою запуску та зупинки. При перебоях в електромережі така система автоматично запустить генератор.

Вибираючи генератор необхідно знати їх основні параметри:dyzelnyj generator

- Об'єм паливного баку;
- Потужність;
- Тип запуску (електричний, ручний, комбінований);
- Напруга;
- Вид охолодження (рідинне, повітряне).

 

При установці дизельного агрегату слід враховувати його конструкцію. Генератори відкритого типу встановлюють в приміщеннях, де є хороша вентиляція. Моделі, оснащені захисним кожухом, можна розташувати на вулиці. Сучасні моделі дизельних генераторів оснащують спеціальною системою підігріву, яка в режимі очікування підігріває охолоджуючу рідину, що дозволяє використовувати їх навіть в сильні морози.

Last modified on Вторник, 12 апреля 2016 14:34

Продаж кондиціонерів та систем вентиляції

О сервисе PromCina

PromCina - специализированный портал для продажи и покупки промышленного оборудования и запчастей

 

 Розробка сайту kaddirect