Войти
Регистрация

banner 1

ТОП объявленияnew

Latest News
(Подготовка воздуха / Фильтра)
110 €
(Подготовка воздуха / Рефрижераторный осушитель)
Правила

1. Загальні умови

Коли Ви стаєте користувачем Порталу PromCina, Ви приймаєте наступні Умови його використання:

Творці Порталу PromCina залишають за собою право в будь-який момент змінювати зміст Умов використання Порталу. Ваше подальше використання ресурсу можливе лише при згоді з цими умовами.

Портал PromCina - це засіб спілкування, що відкритий для всіх, хто бажає розмістити своє оголошення, у разі, якщо це оголошення не порушує Правил подачі оголошень. Ви несете повну відповідальність за зміст оголошення, яке розміщуєте, і за всі можливі наслідки його публікації. Розміщуючи Ваше оголошення, ми не змінюємо його зміст, однак ми залишаємо за собою право не публікувати або видаляти оголошення недоречного характеру.

Портал PromCina і весь його вміст охороняються авторським правом, торговою маркою і всіма правами на інтелектуальну власність.

Зареєстрована торгова марка PromCina є власністю «PromCina». Ми не дозволяємо використання логотипу PromCina третіми особами без письмового ліцензійного договору. Використання логотипу PromCina не дозволяється ні на яких рекламних носіях, флаєрах або інших веб-сайтах.

Будь-яка інформація і матеріали, які містяться на Порталі PromCina захищені авторським правом і є власністю  «PromCina» та особи, яка безпосередньо розмістила інформацію. Забороняється копіювати, поширювати, дублювати, відтворювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати будь-яку частину Порталу PromCina, а також розміщеної на ньому інформації в комерційних цілях.

Якщо Ви, користуючись Порталом PromCina, свідомо повідомляєте невірну контактну інформацію або заходите на Портал під чужим ім'ям, ми залишаємо за собою право передачі Ваших даних та IP адреси потерпілій стороні, її представникам або юридичним організаціям.

Ви також можете ознайомитися з нашою Угодою про конфіденційність інформації.


2. Обмеження відповідальності

Інформація, що представлена на даному суспільному сайті, може використовуватися тільки в інформативних цілях. Портал PromCina не несе відповідальності за точність або достовірність наданої інформації. Ми також не беремо на себе відповідальність за ті частини змісту, достовірність яких нічим не підтверджена.

Ми за жодних умов не приймаємо відповідальності будь-якого змісту за розміщення незаконної, образливої, загрозливої, такої, що дискредитує, або непристойної інформації, або матеріалів, що порушують або зазіхають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, які заохочують або провокують поведінку, яка призвела б до кримінального злочину, дала б початок цивільної відповідальності або інакше порушила вживану правову норму.

Ми ні за яких умов не несемо відповідальності за шкоду та / або збиток будь-якого роду, заподіяні Користувачу або третім особам внаслідок:

 • неможливості доступу до Порталу PromCina, його послуг або матеріалів, їх неналежного оновлення або роботи;
 • неправильності, неадекватності чи нездатності Порталу PromCina задовольнити потреби або очікування Користувача;
 • технічні неточності та друкарські помилки, які можуть міститися на деяких сторінках Порталу;
 • будь-які збитки Користувача або втрата даних, пов'язані з переглядом, використанням або роботою Порталу або його змісту;
 • можливого використання Порталу PromCina, його матеріалів або послуг третіми особами, які обійшли заходи безпеки, введені PromCina, для пересилання вірусів або недозволеного використання даних, що знаходяться на зберіганні у Порталу PromCina;
 •  і, загалом, будь-якого використання Порталу PromCina, його послуг і / або матеріалів Користувачем або третіми особами в порушення умов доступу та користування, встановлених PromCina.


Портал PromCina містить посилання на інші сайти, що підтримуються третіми особами. Такі сайти не підлягають нашому контролю і ми не несемо відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті. Посилання на інші сайти розміщуються на PromCina лише для зручності користувачів, тому це не означає, що їх зміст схвалено PromCina. Ми не несемо відповідальності за авторські права будь-якого сайту, посилання на який знаходяться на Порталі PromCina.

Портал PromCina не гарантує відсутність помилок і неполадок при роботі Порталу, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви також розумієте, що ми не можемо гарантувати відсутність вірусів чи інших деструктивних елементів у файлах, що завантажуються через сайт або доставляються через електронну пошту. Ви повністю несете відповідальність за здійснення технологічних процесів і контроль, які відповідають Вашим специфічним вимогам по точності даних, що вводяться та виводяться, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних.

PromCina не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки використання платіжних систем, повноту та якість послуг платіжних систем і за будь-які дії організацій, які здійснюють прийом платежів від Користувача.

PromCina не несе відповідальності за затримки в передачі інформації про платежі внаслідок помилок самого Користувача та / або інших третіх осіб, а також Хостинг-провайдерів та інших обставин непереборної сили.

PromCina не надає консультацій щодо використання платіжних систем. Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо у сторони, що надає послуги з оплати.

PromCina має право змінювати правила, умови і тарифи на послуги в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення.

Користувач погоджується з тим, що всі, розміщені на Порталі PromCina фотографії, текстові дані, а також будь-які інші матеріали будуть доступні для всіх інших користувачів, як безпосередньо на Порталі PromCina, так і шляхом трансляції різними технічними засобами (за допомогою поштової розсилки, RSS- трансляції, використання в якості електронної листівки, скрінсейвера і т.д.). Якщо користувач опублікував або розмістив свій авторський або будь-який інший матеріал на Порталі PromCina, значить, він згоден із цим твердженням, і не розраховує на яку б то не було винагороду або інші види матеріального заохочення.

Розміщуючи свій контент на порталі PromCina, користувач автоматично безоплатно надає Адміністрації Порталу PromCina невиключне право на його використання шляхом копіювання, публічної реалізації, відтворення, переробки, перекладу і поширення, відтворення в пам'ять ЕОМ, у пам'яті системи мобільного стільникового зв'язку, мобільного телебачення, іншого відтворення і використання для цілей Порталу PromCina або у зв'язку з ними, в тому числі для його популяризації.

За умов Вашого використання Порталу PromCina, Ви погоджуєтесь не:

 • Публікувати або передавати будь-яку незаконну, загрозливу, образливу, непристойну або таку, що дискредитує інформацію, або матеріали будь-якого виду, що порушують або посягають на права іншої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, які заохочують або провокують поведінку, яка призвела б до кримінального злочину, дала б початок цивільної відповідальності або інакше порушила вживану правову норму.
 • Публікувати або передавати матеріали, які порушують або посягають на права іншої особи, матеріали, що порушують права на публічне використання, або які захищені авторським правом, правом на торговельну марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали без попередньої згоди законного власника або відповідного представника.
 • Публікувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси та інші деструктивні елементи.
 • Завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним чи припускаючи, що розповсюдження даного файлу подібним чином є незаконним.
 • Розміщувати в контактній інформації оголошення платні номери телефонів без вказівки тарифів за дзвінки.


3. Доступ до Сайту

Використовуючи Портал PromCina, Користувач зобов'язується:

 • Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Портал та / або публікації оголошень.
 • Не вживати ніяких дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Порталу.
 • Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі Порталу або функціонуванню його автоматичних систем або процесів з метою перешкодити або обмежити доступ на Портал.
 • Не використовувати електронну адресу інших Користувачів з метою прямої рекламної розсилки або іншої розсилки небажаних електронних повідомлень.
 • Не розміщувати неправдиву інформацію про третіх осіб або інформацію, що порочить третіх осіб.


Портал залишає за собою право на власний розсуд припинити доступ до Порталу та / або його частин для Користувача, який порушує ці Умови. У разі злісного порушення цих Умов, Портал залишає за собою право вжити додаткових заходів щодо обмеження шкідливих дій Користувача, включаючи видалення всіх оголошень Користувача з Порталу та передачу даних Користувача постраждалій стороні та / або правоохоронним органам.


4. Редагування та видалення оголошень

Кожне оголошення закріплюється за користувачем, його можна редагувати, видаляти, поновляти (піднімається вгору).

Оголошення на порталі PromCina розміщуються / редагуються в режимі постмодерації, тобто контроль змісту оголошень здійснюється після їх публікації. У процесі контролю, оголошення можуть бути відредаговані або видалені модератором.

Причини видалення/редагування оголошень:

 • невідповідність темі рубрики, в яку автор помістив оголошення;
 • текст оголошення включає контактну інформацію (для вказівки контактної інформації призначені окремі поля);
 • текст оголошення частково або повністю набраний ВЕЛИКИМИ літерами;
 • множинні орфографічні та пунктуаційні помилки в тексті оголошення;
 • малюнок або відео не пов'язані з текстом оголошення.
 • закінчення терміну публікації оголошення;
 • скарга на оголошення будь-якого користувача порталу;
 • дублювання оголошення в одній рубриці:
 • з іншого контактною інформацією;
 • з незначними змінами в тексті;
 • розміщення однакових оголошень в різні рубрики, що не відповідають темі оголошення;
 • подача більше 3 оголошень в одну рубрику в зв'язку з широким асортиментом продукції (вітається створення узагальнюючих оголошень з перерахуванням таких товарів та їх ознак);
 • порушення Правил подачі оголошень:
 • реклама та антиреклама конкуруючих сайтів і продуктів;
 • розміщення оголошень дискредитуючого змісту, а також таких, які ображають релігійні та політичні погляди;
 • торгівля наркотичними речовинами та медикаментами, а також органами людини;
 • торгівля зброєю (в т. ч. газовою), крім спортивної та непрофесійної мисливської;
 • МЛМ, інтернет-серфінг, мережі для заробітку в інтернеті та інші оголошення, що збуджують підозри адміністрації порталу про можливі шахрайські операції, афери;
 • оголошення, що суперечать діючому законодавству.


5. Повідомлення

При реєстрації на Порталі PromCina, Користувач надає електронну адресу, на яку доставляються системні повідомлення Порталу PromCina, що пов'язані з оголошеннями Користувача. Якщо Користувач не бажає отримувати такі повідомлення, він має право видалити відповідні оголошення з сайту.

Портал PromCina зобов'язується не передавати електронні адреси Користувачів третій стороні, за винятком випадків грубого порушення Користувачем цих Умов. У разі грубого порушення Користувачем цих Умов Портал PromCina залишає за собою право передати дані Користувача постраждалій стороні та / або правоохоронним органам.

Продаж кондиціонерів та систем вентиляції

О сервисе PromCina

PromCina - специализированный портал для продажи и покупки промышленного оборудования и запчастей

 

 Розробка сайту kaddirect